«УНІВЕРСУМ - ВІННИЦЯ»   видавництво Вінницького національного технічного університету
 
Завантажуються роздiли меню ...

Автор Шабатура Ю. В.

У монографії розроблені і науково обґрунтовані основні теоретичні засади і практичні аспекти застосування нової технології вимірювання фізичних величин на основі їх представлень часовими інтервалами, які формуються у вигляді тривалості імпульсних процесів, що визначається на фіксованих амплітудних рівнях. Розроблені нові принципи побудови вимірювальних каналів, методи та засоби проведення вимірювальних перетворень, які дозволяють здійснювати інженерне проектування вимірювальних систем на засадах запропонованої технології вимірювання.

Розрахована на науковців та фахівців з інформаційно-вимірювальної техніки. Буде корисною для студентів та аспірантів відповідних спеціальностей.

УДК 681.317.39       ББК 30.10 Ш 12       ISBN 978-966-641-333-1

Змiст

Переглянути фрагмент книги (PDF 0.46 M)  

  Ціна договірна

У монографії здійснено обгрунтування фізичних і математичних основ теорії інтервальних вимірювань як нового розділу загальної теорії вимірювань. Сформульовано визначення інформаційно-вимірювальної системи інтервального типу, в основі функціонування яких лежить використання часу як універсального засобу вимірювання фізичних величин. Розглянуто приклади практичного застосування методів теорії інтервальних вимірювань.

Розрахована на наукових і інженерно-технічних працівників, які займаються питаннями розробки і впровадження інформаційно-вимірювальних систем в різних галузях науки і техніки. Може бути корисною для аспірантів та студентів технічних вузів.

УДК 681.317.39       ISBN 966-641-068-0

Змiст


Завантажуються роздiли меню ...

Видавництво
Вінницького національного технічного університету
З січня 2017 року працює
Новий сайт видавництва ВНТУ press.vntu.edu.ua.
Як тільки на новий сайт буде перенесено звідси весь контент,
цей сайт буде закритий.