«УНІВЕРСУМ - ВІННИЦЯ»   видавництво Вінницького національного технічного університету
 
Завантажуються роздiли меню ...

Автор Корчевський Б. Б.

Монографія присвячена важливій проблемі застосування нового композитного матеріалу - армованого грунту у різних сферах сучасного будівництва. Мета книги - довести до інженерної громадськості України рівень використання армованого грунту в розвинених країнах світу, узагальнити дослідження, проведені на теренах країн СНД по використанню армованого грунту в будівництві та підготувати необхідний матеріал для розробки нормативных документів при проектуванні та використанні армованих грунтів.
УДК 624.074.5 А 83       ISBN 966-641-202-0

Змiст


В монографії приведені дослідні дані визначення оптимальних параметрів армування одношарових та двошарових основ. Встановлено вплив армування на зміну зони деформування, зменшення вертикальних переміщень і концентрацію напружень у вертикальному напрямку. Приведений спосіб розрахунку осідання двошарових основ з врахуванням анізотропії армогрунту і параметрів армування.

Книга розрахована на інженерно-будівельних працівників, що займаються влаштуванням фундаментів, а також може бути корисною студентам та аспірантам ВНЗ.

УДК 624.15.3       ISBN 966-641-085-0

Змiст


Завантажуються роздiли меню ...

Видавництво
Вінницького національного технічного університету
З січня 2017 року працює
Новий сайт видавництва ВНТУ press.vntu.edu.ua.
Як тільки на новий сайт буде перенесено звідси весь контент,
цей сайт буде закритий.