«УНІВЕРСУМ - ВІННИЦЯ»   видавництво Вінницького національного технічного університету
 
Завантажуються роздiли меню ...

Автор Сіянов О. І.

У монографії викладено удосконалені конструктивні рішення металевих циліндричних стержневих покриттів. Наведено закономірності напружено-деформованого стану та нові варіанти вузлових з’єднань. Запропоновано методику розрахунку стійкості та розглянуто економічну ефективність застосування покриттів.

Для працівників н ауково-дослідних, проектних і виробничих організацій та студентів і аспірантів будівельних спеціальностей.

УДК 624.074.5       ББК 38.54 С 24       ISBN 978-966-641-469-7

Змiст

Переглянути фрагмент книги (PDF 0.87 M)  

  Ціна 22 грн. 01 коп.

У монографії викладено основні результати теоретичних та експериментальних досліджень з розрахунку і конструюванню просторових циліндричних стержневих покрить. Запропоновано математичний апарат розрахунку даних систем з визначенням зусиль, вузлових переміщень і маси покрить. Дано пропозиції щодо підбору перерізів і розрахунку вузлів. Розглянуто техніко-економічні показники застосування просторових циліндричних стержневих покрить у порівнянні з плоскими і арочними системами.

Для працівників науково-дослідних, проектних і виробничих організацій та студентів і аспірантів будівельних спеціальностей.

УДК 624.074.5       ISBN 966-7199-41-X

Змiст


Завантажуються роздiли меню ...

Видавництво
Вінницького національного технічного університету
З січня 2017 року працює
Новий сайт видавництва ВНТУ press.vntu.edu.ua.
Як тільки на новий сайт буде перенесено звідси весь контент,
цей сайт буде закритий.