«УНІВЕРСУМ - ВІННИЦЯ»   видавництво Вінницького національного технічного університету
 
Завантажуються роздiли меню ...

Автор Біліченко В. В.

В монографії розглядаються питання впливу параметрів шини, кутів встановлення керованих коліс на роботу сил тертя в плямі її контакту з опорною поверхнею, та на тягово-швидкісні властивості і паливну економічність автомобіля. Запропоновано новий підхід в розробленні математичної моделі для визначення роботи сили тертя в контакті шини з опорною поверхнею, визначено фактори, що найсуттєвіше впливають на роботу цієї сили. Визначено оптимальні значення кутів установлення керованих коліс, що відповідають мінімальній роботі тертя, максимальному вибігу і мінімальній витраті пального автомобілем.

УДК 629.3.027+625.032.86       ББК 39.33.34 Б61       ISBN 978-966-641-548-9

Змiст

Переглянути фрагмент книги (PDF 0.33 M)  

  Ціна 34 грн. 90 коп.

В монографії розглянуто питання теоретичних аспектів виробничих систем на автомобільнову транспорі, які включають загальні поняття системи взагалі як наукової категорії скчасності, особливості транспортних виробничих систем і автомобільних у тому числі. Крім того, розгянуто питаня трансформації транспортних систем на сучасному етапі.

Монографія розрахована на науковців, які займаються проблемами удосконалення та розвитку транспортних виробничих систем, а аткож викладачів, аспірантів та студентів транспортних спеціальностей.

УДК 629.113 Б59       ISBN 966-641-200-4

Змiст


Завантажуються роздiли меню ...

Видавництво
Вінницького національного технічного університету
З січня 2017 року працює
Новий сайт видавництва ВНТУ press.vntu.edu.ua.
Як тільки на новий сайт буде перенесено звідси весь контент,
цей сайт буде закритий.