«УНІВЕРСУМ - ВІННИЦЯ»   видавництво Вінницького національного технічного університету
 
Завантажуються роздiли меню ...

Автор Романюк О. Н.

У монографії розглянуто оригінальний підхід до опису і формування дискретно-фазових частотно-імпульсних потоків на основі нерівномірністних характеристик. Розглянуто конкретні співвідношення, структури та алгоритми формування дискретно-фазових частотно-імпульсних потоків, що може бути використано при реалізації інтерполяторів та інших пристроїв з потрібними технічними параметрами.

Монографія розрахована на спеціалістів у галузях комп’ютерної графіки, систем числового програмного керування, робототехнічних систем і студентів, які вивчають відповідні дисципліни.

УДК 681.518.24 П 31       ISBN 978-966-641-320-1

Змiст

Переглянути фрагмент книги (PDF 0.69 M)  


У монографії розглядаються методи та засоби інтерполяції для задач контурного формоутворення. Запропоновано нові підходи, які забезпечують суттєве покращання як окремих параметрів (швидкодія, точність, апаратні витрати), так і їх сукупності. Розглянуто конкретні співвідношення, струк­тури та алгоритми інтерполяції, що дає змогу здійснити вибір методу та реалізацію інтерполятора з потрібними технічними характеристиками. Монографія розрахована на спеціалістів у галузях комп'ютерної графіки, систем числового програмного керування, робототехнічних систем і студентів, які вивчають відповідні дисципліни.
УДК 681.335.87 П 31       ISBN 978-966-641-223-5

Змiст


У монграфії викладено теоретичні основи побудови високопродуктивних засобів антиаліайзингу у системах крмп;ютерної графіки/

Монографія призначена на широке коло інженерно-технічних працівниківі науковців, які розробляють методи і засоби формувань реалістичних тривимірнихоб'єктів.

УДК 004.932.2 Р69       ISBN 966-641-182-2

Змiст


У монографії викладено методи та підходи для розробки високопродуктивних засобів зафарбовування реалістичних графічних об'єктів у системах комп'ютерної графіки.

Монографія розрахована на широке коло інженерно-технічних правників та аспірантів, які займаються розробкою методів та засобів для формування реалістичних тривимірних об'єктів.

УДК 6810.3.06 Р69       ISBN 966-641-144-Х

Змiст


Завантажуються роздiли меню ...

Видавництво
Вінницького національного технічного університету
З січня 2017 року працює
Новий сайт видавництва ВНТУ press.vntu.edu.ua.
Як тільки на новий сайт буде перенесено звідси весь контент,
цей сайт буде закритий.