«УНІВЕРСУМ - ВІННИЦЯ»   видавництво Вінницького національного технічного університету
 
Завантажуються роздiли меню ...

Автор Мартинюк Т. Б.

У монографії розглянуто формальний математичний апарат логіко-часових функцій і побудову на цій основі елементів технології око-процесорної обробки образної інформації. Запропоновано математичні моделі квантових перетворень для виділення ознак зображень, що дозволяють ефективно виконати формування операторів впливу та узагальненого інтегрування з набору логіко-часових функцій. Розроблено апаратні і схемотехнічні аспекти використання логіко-часових функцій для око-процесорної обробки інформації.

Монографія розрахована на наукових та інженерно-технічних працівників, які займаються обробкою образної інформації.

УДК 681.32 К 58       ISBN 978-966-641-219-8

Змiст

Переглянути фрагмент книги (PDF 0.57 M)  


Монографі присвячена розробці нових та вдосконаленню відомих методів підсумовування та сортування, містить необхідні відомості щодо аналізу і дослідження функціональних можливостей і ефективності методів та алгоритмів мультиобробки масивів інформації з використанням принципу різницевих зрізів.

Монографія розрахована для науковихі інженерно-технічних працівників, викладачів та співробітників, які займаються розробкою та вдосконаленням паралельних методів обробки векторних масивів данних з орієнтацією на нейроструктури та нейрообчмслення.

УДК 681.32:519.7 М29       ISBN 966-641-114-8

Змiст


Монографія присвячена дослідженню рекурсивних алгоритмів для багатооперандної обробки інформації, які є результатом подальшого розвитку методу паралельної порогової обробки масивів числової інформації. Однією із можливих областей застосування запропонованих алгоритмів є реалізація оператора групового підсумовування чисел, який є складовою більшості алгоритмів обробки сигналів і зображень. Монографія містить необхідні відомості щодо аналізу і дослідженню властивостей, функціональних можливостей і ефективності алгоритмів багатооперандної обробки з використанням принципу різницевих зрізів, а також результати відображення алгоритмів на матричні структури. Серед областей перспективного використання запропонованих алгоритмів можна відзначити обробку і аналіз зображень та розпізнавання образів з орієнтацією на нейронні та нейроподібні мережі із застосуванням оптоелектронних компонентів комутації.

Монографія розрахована на наукових та інженерно-технічних працівників, які займаються розробкою та реалізацією паралельних методів обробки масивів інформації з орієнтацією на однорідні матричні структури.

УДК 681.3: 519.7       ББК 32.97 М29       ISBN 966-7199-98-3

Змiст


Завантажуються роздiли меню ...

Видавництво
Вінницького національного технічного університету
З січня 2017 року працює
Новий сайт видавництва ВНТУ press.vntu.edu.ua.
Як тільки на новий сайт буде перенесено звідси весь контент,
цей сайт буде закритий.