«УНІВЕРСУМ - ВІННИЦЯ»   видавництво Вінницького національного технічного університету
 
Завантажуються роздiли меню ...

Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Поетичну збірку складають вірші російською та українською мовами про кохання, природу, рідну землю, а також вірші для дітей, поеми та пісні. Всю творчість поетеси об'єднує гуманістична спрямованість, віра в перемогу добра і справедливості.
ББК 84.4       ISBN 966-641-015-X

Змiст


Збірка поезій "Небесне і земне" - це ліричні розповіді про красу і потворність, про любов і зраду, про доброту і підлість.
ББК 84       ISBN 966-641-014-1

Змiст


"Незвичайність цієї книги полягає у тому, що вона - від першооснов, з самісінької глибини життя, його коренів і що в ній - жодного слова брехні, а одна свята правда. На службі правди перебуває й та обставина, що в повісті немає сюжету. Це мозаїка фактів і вражень, покладених на папір не в пориві натхнення чи особливо піднесеного настрою. Це послідовне багаторічне занотовування буднів, що були, переважно, буднями сільського вчителя, але, лучалось, "сьорбали" і з інших тарілок. Добро, чистота і порядність - релігія і Голгофа автора. З цих позицій він не тільки судить життя, за цими принципами живе, не наживаючи багатства і посад..." (З передмови І. Волошенюка)
ББК 84       ISBN 966-641-013-3

Змiст


До збірки Леоніда Мироновича Куцого "Дебільний Осел" увійшли гострі сатиричні та гумористичні твори часів незалежної України. Доля молодої держави, висміювання всього потворного, негативного, що заважає її становленню і розвитку в сучасних умовах, головний лейтмотив творчого набутку поета.
ББК 84.4       ISBN 966-641-010-9

Змiст


Читачі, які ознайомляться зі збіркою "Рідна сторона", що її підготувала плеяда авторів з мальовничого міста-курорту над Бугом - Хмільника, поринуть у самобутній світ цікавих, глибоких, яскравих творів, які не залишать нікого байдужими. А громадянська та суто людська позиція авторів, можливо, примусить замислитись над непростими питаннями сьогодення, над розумінням своєї власної позиції у життті, особистої відповідальності за те, що відбувається на Батьківщині, у світі, чим живе і за що вболіває, чим радіє душа.
ББК 84.4       ISBN 966-641-009-5

Змiст


В черговій збірці С. Захарчука представлені нові твори, написані в традіційних для автора жанрах - вірші, усмішки, гуморески, байки.
ББК 84.4       ISBN 966-641-008-7

Змiст


До нової поетичної книжки Володимира Красіленка, кандидата технічних наук, в недалекому минулому науковця, вузівського працівника, увійшли короткі гуморески, написані переважно останнім часом. Це третя збірка віршів автора. Перша мала назву "Веселе пекло", друга, видана російською мовою, - "Зимний марафон".
ББК 84.4       ISBN 966-641-007-9

Змiст


У книзі розповідається про 70-річну історію велета переробної галузі подільського краю - Вінницький м"ясокомбінат, вагомі кроки його зростання, про самовіддану працю його робітників і інженерно-технічних працівників, про їх внесок у розбудову незалежної української держави. Адресується працівникам м'ясної промисловості, а також широкому колу читачів
УДК 637.5(477.4)       ISBN 966-641-006-0

Змiст


"Я перед Богом сповідаюсь", - каже автор, осмислюючи минуле і сучасне свого подільського краю, де "дуб стоїть зеленочуб", дослухається до тужливої та сміливої пісні Кармалюка. У віршах Володимира Глови звучить народна пісенна душа, добро бореться зі злом, краса підводиться над потворністю..
ББК 84.4       ISBN 966-641-004-4

Змiст


"Веселий Петрик" - збірка гумористичних творів про веселі історії, в які нерідко потрапляють сучасні діти молодшого і середнього віку. Майстерне, просте і доступне для розуміння подання сюжетів, робить нову збірку Леоніда Мироновича Куцого привабливою для дітей і дорослих.
ББК 84.4       ISBN 966-641-002-8

Змiст


Сторiнки 1 2  
Перейти на сторінку  
Завантажуються роздiли меню ...

Видавництво
Вінницького національного технічного університету
З січня 2017 року працює
Новий сайт видавництва ВНТУ press.vntu.edu.ua.
Як тільки на новий сайт буде перенесено звідси весь контент,
цей сайт буде закритий.